fbpx

Прикарпатські рятувальники готуються до Водохреща

Суспільство 17:34, 13.01, 2015

Напередодні християнського свята Водохреща рятувальники вживають заходів щодо запобігання загибелі людей та виникнення надзвичайних ситуацій на водоймах під час урочистих заходів з нагоди святкування. Це величне свято традиційно пов’язане не тільки з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок під час богослужінь, а і освяченням води та купанням у крижаній воді.

Сьогодні, 13 січня працівники Управління ДСНС в області провели зустріч з священнослужителями та прихожанами Греко-католицького кафедрального собору в місті Івано-Франківську. 

Рятувальники розповіли присутнім основні правила безпеки  та наголосили на їх дотриманні під час святкувань. Зокрема, начальник відділу зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Управління ДСНС в області Христина Перцович розповіла, щоперебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. Також  працівники Управління ДСНС в області  наголосили, щоб під час святкування  здійснювався особливий нагляд за дітьми,  щоб  вони не залишалися без дорослих  поблизу водойм та вручили присутнім листівки застережливого характеру.

Тож, 19 січня під час проведення у спеціально визначених місцях на водоймах області водохресного обряду, рятувальники Управління  ДСНС в області чергуватимуть у посиленому режимі, і в разі необхідності, готові прийти допомогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: