fbpx

Прикарпатські рятувальники вчилися гасити пожежі у Польщі

Суспільство 09:52, 14.06, 2017

З 3 по 11 червня рятувальники Прикарпаття брали участь в навчально-тренінгових зборах в місті Краків Малопольського воєводства Республіки Польща.

Саме в червні, в рамках спільного проекту між воєводською комендатурою Державної пожежної служби міста Кракова та управлінням ДСНС України в Івано-Франківській області "Підвищення ефективності реагування українських аварійно-рятувальних служб на надзвичайні ситуації", що фінансується польськими партнерами за рахунок коштів програми "Польська допомога задля розвитку – 2016", відбувся третій етап цього проекту, де вогнеборці здобули новий досвід та вміння щодо гасіння пожеж в приміщеннях, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА.
 
У рамках візиту відбулась урочиста зустріч української делегації з керівництвом Малопольської комендандатури Державної пожежної служби в Кракові.
Того ж дня згідно з програмою перебування відбулося перше заняття з організації гасіння пожеж у приміщеннях з мінімальним використанням води. Учасники переглянули навчальні фільми. Також було продемонстровано мобільну (пересувну) теплодимокамеру.
 
Рятувальники з Прикарпаття мали можливість практично відпрацювати гасіння пожеж у спеціальному контейнері, який відігравав роль кімнати, та ознайомитись із діяльністю центру керування (прототип оперативно-координаційного центру).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: