fbpx

Школярі Прикарпаття можуть позмагатися за можливість безкоштовного навчання у США

Суспільство 13:32, 14.10, 2015

17 жовтня 2015 року о 9:00 учні Івано-Франківська та області зможуть випробувати свої сили і позмагатися за можливість безкоштовного навчання у США за "Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)". Про це повідомили організатори Програми.

Тестування відбудеться в м. Івано-Франківськ, вул. Будівельників, 24 на базі ЗОШ №22, пише Галичина.

FLEX – це програма культурного обміну старшокласників, в рамках якої учні 8, 9 та 10 класів мають можливість безкоштовно поїхати до США, навчатися у загальноосвітній школі протягом року, проживаючи у приймаючій родині. Програма повністю фінансується урядом США та адмініструється організацією "Американські Ради з міжнародної освіти".

За 23 роки роботи в Україні випускниками FLEX стали більше 6 тисяч школярів, серед яких понад 250 – учні з обмеженими фізичними можливостями.

До конкурсу цього року допускаються всі учні 8-10 класів, які народилися в період з 01 січня 1999 по 15 липня 2001 року та володіють англійською мовою.

З собою необхідно мати свідоцтво про народження, фотокартку 3х4 та згоду на обробку персональних даних (документ є обов’язковим, його можна знайти на сайті програми).

До участі в конкурсі також запрошуються діти з обмеженими фізичними можливостями, які народилися в період з 15.02.1998 по 15.07.2001 та навчаються в 8-11 класах. Дітям з обмеженими фізичними можливостями необхідно попередити про свою участь київське представництво "American Councils" для створення належних умов тестування.

"Сьогодні у багатьох є можливість побувати у Сполучених Штатах Америки, але слід пам’ятати, що туристичні подорожі відкривають лише туристичну Америку, – пояснює Бред Міллер, директор програми FLEX в Україні. – Програма FLEX дозволяє учаснику дізнатися про США "з перших рук", більш детально, адже учасники програми мешкають в американських родинах та навчаються в американських школах протягом навчального року".

Детальнішу інформацію щодо цієї програми, дат та місця проведення тестування можна дізнатися за телефонами: (044) 289-39-52/53/77/78; e-mail: [email protected]; або на сайті www.americancouncils.org.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: