fbpx

Прикарпатські школярі відвідали музей Небесної сотні. ФОТО

Суспільство 12:53, 14.10, 2015

До Дня захисника України виховну годину патріотичного спрямування школярі восьмого класу Черніївської школи Тисменицького району провели в екскурсіях по музеях, де юні відвідувачі уважно переглянули виставлені експонати та атрибути.

Екскурсія відбулася напередодні державного свята Дня захисника Вітчизни, тож зрозуміло, що передусім – це тема патріотичного і морального виховання молоді. Історія українського народу у сучасній інтерпретації та новітня історія державності українського народу представлена на виставках, додала юним відвідувачам музею бойового настрою в оцінюванні історичних подій. Діти мали можливість побачити і торкнутися до реальної, живої історії, на власні очі побачити особисті речі Героїв та унікальні експонати, привезені з Майдану. Ексклюзивна діорама довжиною кілька десятків метрів, що зображає ключові події на Грушевського, Інститутській та безпосередньо на Майдані у столиці України – Києві, а також ікона Небесної сотні, відтворена прикарпатським художником, дозволили відчути і ніби заново пережити трагічну сторінку українців, пише КУРС з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

У музеї історії Прикарпатської міліції хлопці та дівчата ознайомилися із виставкою портретів загиблих правоохоронців у зоні АТО. Їхній службовий обов’язок, аж до самопожертви, є прикладом героїзму, мужності та патріотизму українських прикарпатських правоохоронців. Школярі із цікавістю переглядали реліквії трудової і бойової слави – нагороди, вимпели, нагрудні знаки, міліцейський одяг в різні часи, зразки зброї, познайомилися із ветеранами міліції – тими, хто творив історію та напрацьовув майбутнє міліцейського відомства.

Діти розпитували деталі, цікавилися професійними штрихами міліцейських буднів і напрямків діяльності, що на сьогодні є досить актуальним питанням та означає підвищення авторитету і професії міліціонера серед молоді, – зазначила начальник кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Алла Бойчук.  І, звичайно, діти стають більш обізнаними, відповідальними, а головне – усвідомлюють, що нинішня молодь – це наш захист у найближчому майбутньому.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: