Прикарпатські спортсмени здобули призові місця на міжнародному турнірі з кікбоксингу

Спорт 18:09, 23.01, 2019

18-20 січня в місті Конельяно (Італія) проходив Кубок Європи з кікбоксингу WAKO. У змаганнях взяли участь понад 1500 спортсменів з 22 країн. До складу збірної команди України увійшли троє прикарпатців.

Прикарпатці показали високі спортивні результати, повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

Зокрема, Віталій Соловей виборов 1-ше місце у розділі лайт-контакт у ваговій категорії 63 кг, 1-ше місце у розділі поїнт файтинг вагової категорії 57 кг та 3-тє місце у в/к 63 кг розділу поїнт файтинг.

Марко Бойчук – 1-ше місце лайт-контакт – в/к 69 кг, 1-ше місце поїнт файтинг – в/к 69 кг, Данило Демчишин – 3-тє місце – в/к 84 кг у поїнт файтинг і 3-тє місце поїнт файтинг в абсолютній ваговій категорії.

Додамо, спортсмени тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов’я і заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей та представляють ДЮСШ №1.