fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Прикарпатські студенти влаштували театралізоване дійство і ярмарок, щоб зібрати кошти для онкохворого 11-річного хлопчика

Прикарпатські студенти влаштували театралізоване дійство і ярмарок, щоб зібрати кошти для онкохворого 11-річного хлопчика

Суспільство 05:30, 18.12, 2014

В Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 17 грудня пройшла благодійна акція "Заради життя Миколки Ломовича", в рамках якої відбувся театралізований передріздвяний ярмарок "Святкові рецепти на добрий вечір". До проведення ярмарку також долучилися і студенти Інституту туризму.

Розпочався захід з театралізованого дійства, яке організували студенти Інституту мистецтв, повідомляє прес-служба Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Потім  гостей свята запросили на передріздвяний ярмарок. Тут усіх пригощали різноманітними смачними стравами, що їх приготували студенти кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Інституту туризму, та пропонували старовинні та сучасні рецепти дванадцяти страв Святої вечері, що побутують у Прикарпатському регіоні. І все це за символічну плату.

Гості ярмарку також мали змогу придбати пам’ятні сувеніри, виготовлені  студентами кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва: картини, листівки, ляльки-мотанки та ін.  До благодійної акції долучилися і вихованці Коломийського дитячого будинку-інтернату, які представили власноруч виготовлені  вироби.  

Завершилася благодійна акція Різдвяною містерією "Христос народився! Славіте його!", яку створили студенти кафедр театрального та хореографічного мистецтва і хорового диригування Інституту мистецтв.

Головна мета заходу полягала не лише у демонстрації творчих талантів студентів, а у безкорисливій допомозі людям, які її потребують. Як зазначила ініціатор проведення благодійної акції студентка 4-го курсу кафедри театрального мистецтва Людмила Лучин, усі виручені від ярмарку кошти будуть передані на лікування хворого 11-річного Миколки Ломовича з Богородчанського району, який перебуває в онкогематологічному відділенні.  

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: