fbpx

Прикарпатські укропівці допомагають дітям зі Східної України

Політика 14:14, 05.08, 2016

Одяг, взуття, іграшки, книжки та цікаві подаруночки зібрали укропівці Івано-Франківщини, щоб передати маленьким переселенцям в Донецьку область.

З початком бойових дій їхні сім‘ї були змушені переїхати в більш спокійний район – Першотравневий Донецької області. Під час обстрілів рятувати приходилося своє життя, а тому часу на збір одягу, а тим більше іграшок, у них не було. Зважаючи на складне матеріальне становище, можливостей, щоб придбати все це, також не було. 

Тому наші активісти з Галича вирішили не залишатися осторонь і допомогти цим сім‘ям.
"Ми координуємо свою роботу з активістами ГО "Дієві зміни", – розповідає один з ініціаторів надання допомоги, депутат Галицької міської ради від УКРОПу Аріна Сивак,  до речі, жодного разу ми з ними не бачилися вживу. Познайомилися з головою цієї громадської організації Інною Тодуровою через нашого спільного знайомого – добровольця, який проходив там військову службу. Спочатку ми переписувалися з нею в соціальній мережі, виявилося, що у нас багато спільного і в особистому житті, і в професійному виборі, і, власне, у волонтерстві. Через рік такого спілкування в мене виникла думка: "Чому я ще до сих пір ніяк їм не допомогла?" І відтоді час від часу ми з іншими активістами збираємо і відправляємо цим діткам все їм необхідне".

Цього разу до цієї благодійної акції вирішили долучитися укропівці всієї області. За невеликий проміжок часу було зібрано чимало іграшок, книжок, одягу та взуття. Особливо малечі сподобаються індивідуальні пакуночки-сюрпризи, підібрані в залежності від віку та статі дитини. Незабаром все це буде відправлено на Донеччину.

"Схід і Захід разом"  вже вкотре істинність цього гасла доводять наші активісти. Зупинятися на цьому вони, звичайно, не планують. Схожі акції будуть проводитися і надалі", – йдеться у повідомленні на сторінці УКРОП Прикарпаття у соціальній мережі фейсбук:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: