fbpx

Прикарпатські волонтери просять допомогти дітям бійця, який помер через два дні після демобілізації

Суспільство 14:18, 15.04, 2016

Сім'я учасника АТО з Калуського району Віктора Спориша після його раптової смерті залишилася у недобудованому будинку без води, туалету, меблів та багатьох інших необхідних у побуті речей.

Прохання про допомогу синам захисника України в соцмережі поширила координарка волонтерської групи "Майбутнє Прикарпаття" Наталія Перцович. 

"Ці хлопчики дочекались свого татка з війни. Але він помер через два дні після демобілізації. Знаєте, що вразило в цій історії найбільше? Старшому синові тато пообіцяв купити костюм на випускний в школі. Не встиг…" – поділилася волонтерка. 

Інформація про родину від Калуської спілки ветеранів:

"Спориш Віктор народився 11 квітня 1975 року в Сумській області, одружився у 1998 році. У 2007 році сім’я переїхала жити до села Новиця Калуського району Івано-Франківської області. Разом з дружиною Любов’ю виховували двох синів Романа, 1999 року народження, та Андрійка, 2008 року народження. 

Мобілізували Віктора у лютому 2015 року, місяць провів у військовій частині на Рівненщині, де проходив навчання, потім був відправлений захищати кордони України на Схід у зону бойових дій. Військову службу ніс у військовій частині В4126, де був водієм-зв’язковим. Посвідчення учасника бойових дій № 044165. У зоні бойових дій Віктор перебував рік і 2 місяці. 

Додому повернувся 8 квітня, а 9 квітня 2015 року на території власного обійстя помер від серцевої недостатності.

Постійної роботи Віктор не мав, сім’я жила за кошти, які чоловік заробляв на тимчасових підробітках у селі. Матеріально-побутові умови сім’ї дуже складні. У будинку, де проживає сім’я, відсутні меблі, постільна білизна. Сім’я залишилася без годувальника, проживає у недобудованому будинку, де відсутні належні умови для життя (немає туалету, води).

Син Роман – 20.05.1999 року народження, розмір взуття – 43, ріст – 181 см, вага  70 кг
Навчається у 11-му класі Новицького НВК, мрія хлопчика пов’язати своє життя з військовою службою. Зараз Роман готується до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації. Має намір вступити в Івано-Франківський національний університет нафти і газу.

Син Андрій – 12.12.2008 року народження, 1-ий клас, розмір взуття – 32, ріст – 120 см.

Номер картки для допомоги: Ощадбанк, 2625 2500 985061  Спориш Роман Вікторович. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: