fbpx

Прикарпатські виробники представлять свою продукцію на Міжнародній агропромисловій виставці

Суспільство 18:16, 26.05, 2015

3-6 червня у м. Києві на території Національного комплексу "Експоцентр України" відбудеться XXVII Міжнародна агропромислова виставка "Агро – 2015".

На виставці буде представлено продукцію прикарпатських підприємств. Питання, що стосуються підготовки до заходу, обговорили учасники засідання колегії департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. У роботі колегії взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

"Для представників агропромислового комплексу нашої області така виставка надзвичайно важлива, адже вона упродовж багатьох років користується міжнародним авторитетом, – підкреслила директор департаменту Марія Савка. – Це найефективніший засіб налагодження зв'язків як з вітчизняними, так й іноземними партнерами. За даними Міністерства агропромислової політики, в цьому році на виставці буде понад 900 учасників з 16 країн світу".

На колегії доручили начальникам управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівникам підприємств та організацій, залучених до участі у виставці, подати департаменту документи на продукцію, яка представлятиметься у Києві, рекламні буклети та прайс-листи на неї.

Планується, що на агропромисловій виставці Івано-Франківщина представить молочні, м'ясні, хлібобулочні вироби, мінеральну воду.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: