fbpx

Прикарпатські виробники презентували екологічно чисту продукцію у Києві

Суспільство 09:45, 11.06, 2015

Днями представники департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств області взяли участь у роботі круглого столу "Продовольча безпека – безпека продовольства, органічний вектор", який був організований за підтримки Мінагрополітики України, проекту USAID Агроінвест, швейцарського інституту органічного сільського господарства FIBL, який проводився в Києві у рамках міжнародної виставки "Агро-2015".

Під час засідання круглого столу обговорювалися перспективи виробництва органічної продукції в Україні, налагодження зв'язків органічного експортного ринку, законодавчого забезпечення органічного сільськогосподарського виробництва, особливості сертифікації органічної продукції, досвід виробників органічної рослинницької та тваринницької продукції Київської, Житомирської, Львівської, Івано-Франківської областей.

Одним з прикладів успішного виробництва екологічно чистої продукції на Івано-Франківщині є сільськогосподарський обслуговуючий кооператив "Чиста Флора" (с. Спас Коломийського району, керівник – Михайло Стовпюк), де застосовується повний цикл виробництва екологічно чистої продукції.

Продукція, виготовлена підприємством, користується попитом на внутрішньому ринку, експортується до США і Канади, країн Євросоюзу.

У нашій області виробники органічної продукції об'єдналися у громадську спілку "Карпатський смак", а продукцію реалізовують під торговою маркою "Смак українських Карпат".

Це перша в Україні торгова марка, яка є регіональною і об'єднує виробників різних напрямків. Однак їхня продукція має бути вирощена, перероблена та виготовлена тільки в регіоні Карпат, зокрема в Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській та Чернівецькій областях.

Подальше нарощування обсягів екологічно чистої та органічної продукції сприятиме покращенню конкурентоздатності наших виробників, споживанню населенням якісної харчової продукції, створенню нових робочих місць, соціально-економічному розвитку села.

Довідково:

Органічна, або, як її ще називають, екологічно чиста продукція – це така продукція, яка вирощена та вироблена без застосування будь-яких хімічних препаратів та генних модифікацій.

Основними вимогами виробництва органічних продуктів є відмова від хімічних засобів захисту і мінеральних добрив у рослинництві, від стимуляторів росту та антибіотиків у тваринництві та від використання генномодифікованих організмів (ГМО).

Сьогоднішні євроінтеграційні процеси, які активно відбуваються в Україні, викликають необхідність долучитися до розвитку органічного землеробства як умови зростання експорту в країни Європейського Союзу. Це одночасно забезпечить збереження і відтворення якісних характеристик земельних ресурсів.

За своїми природно-кліматичним та ґрунтовим потенціалом Прикарпаття має унікальну можливість зайняти одне з провідних місць у державі серед виробників органічної продукції, виробництво якої на теренах краю ми розглядаємо як один із стратегічних та перспективних напрямків розвитку економіки області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: