fbpx

Прикарпатські жінки пройшли "бойове хрещення"

Суспільство 07:05, 06.07, 2014

З ініціативи ГО «Народне ополчення» вже понад два місяці поспіль відбуваються виїзні навчання на полігоні прийомам самозахисту, надання першої медичної допомоги та стрільби із вогнепальної зброї для членів організації, для волонтерів та інших громадських діячів – заради здобуття навичок самозахисту і охорони мирних жителів області і України загалом.

Цими вихідними запросили представників ЗМІ та активних волонтерів – жінок і громадських діячок Прикарпаття. Ті, хто зголосилися приїхати, могли стріляти із справжньої зброї та засвоювати прийоми самозахисту, щоб вміти захистити себе і своїх дітей, повідомляє "Фіртка".

Один із організаторів навчань Сергій Хамчук вважає, що наша область також потребує захисту і кваліфікованих людей, які б могли захищати свої сім'ї та домівки, і вони раді, що є люди, які справді хочуть вчитися, як захищати себе і інших, а тепер ще і жінки готові долучитись до навчань.

Участь у навчанні взяли 20 жінок, але половина відмовилась стріляти і спостерігала за навчаннями з висоти пагорбу, пояснюючи, що ще психологічно не готові, проте найсміливішими виявились журналістки, громадські діячки та волонтерки Прикарпаття.

«Насправді нас давно вже запрошували на навчання, але все не вистачало часу, проте всі бачимо, яка ситуація на Сході, і потрібно вміти все, щоб захистити не тільки себе, але і своїх дітей. Тому від імені нас всіх – дівчат, що були сьогодні на навчанні – хочу подякувати за запрошення Богдану Шендерецькому та Олексію Шило, які дали можливість побачити та навчитись тому, що можна спостерігати або в кіно, або тільки по телевізору. Тепер ми, жінки з Прикарпаття, подолали страх і набагато більше впевнені у своїх силах. Також дуже хочу відмітити журналістку "Надзвичайних новин" каналу ІСТV Світлану Маланюк, яка першою пройшла «бойове хрещення» в бронежилеті і не побоялася пройти всі випробування, вона для мене особисто героїня сьогоднішнього дня. Ще раз дякую усім», – поділилась своїми враженнями від навчань громадська діячка, представник Книги рекордів України Ганна Крисюк.

Подібні навчання продовжуватимуться і надалі, і всі охочі громадські діячі зможуть долучитись, попередньо звернувшись до ГО «Народне ополчення» в Івано-Франківську.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: