fbpx

Прикарпатському нардепу пригадали обіцянку за власний кошт утримувати взимку вулицю Набережну

Суспільство 16:59, 11.12, 2014

Івано-Франківська облдержадміністрація, як замовник ремонтних робіт по вулиці Набережна ім. Стефаника, звернулася до міськвиконкому з проханням про тимчасове утримання вулиці.

Відповідно департамент комунального господарства, транспорту та зв’язку Івано-Франківська підготував на засідання виконкому проект рішення про тимчасове утримання вулиці Набережна ім. Василя Стефаника.

“Оскільки вулиця ще не здана в експлуатацію, але ми дозволили там проїзд, то її потрібно утримувати  в належному стані”, – пояснив директор департаменту Михайло Смушак.

Зокрема, на вулиці необхідно згрібати сніг та посипати її соляно-піщаною сумішшю. За проектом рішення, прибирання Набережної в зимовий період бере на себе комунальне підприємство “Дорожнє ремонтно-експлуатаційне управління”.

Перший заступник міського голови Зіновій Фітель відзначив, що вулиця ще не здана в експлуатацію і не передана на баланс місту, тому відповідальність за її утримання несе підрядник, який проводить ремонтні роботи.

“Я підтримую, що вулиця має бути в належному стані. Нехай підрядник укладає договір з нашим підприємством (КП “ДРЕУ” – КУРС), і ми її утримуємо цілу зиму”,  сказав Фітель.

Член виконкому Вадим Войтик нагадав, що напередодні виборів кандидат у народні депутати Олександр Шевченко на спільній прес-конференції з головою ОДА Олегом Гончаруком пообіцяв за власний рахунок утримувати Набережну у зимовий період 2014-2015 років.

“Це означає, що свого часу публічно у присутності голови обласної державної адміністрації, кандидат у народні депутати, який, ймовірно, має якийсь стосунок до вулиці Набережної, обіцяв забезпечити зазначене фінансування”, – підкреслив Войтик.

Він запропонував Смушаку звернутися до Шевченка з приводу можливості виконання публічної обіцянки.

Виконком прийняв рішення зібрати нараду за участю замовників та підрядників ремонтних робіт, а після того прийняти рішення, хто утримуватиме вулицю взимку. Мовляв, міська влада не відмовляється прибирати Набережну, однак ці роботи мають бути оформлені договірними відносинами. На наступному засіданні виконком повернеться до розгляду цього питання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: