fbpx

Прикарпатських чиновників вчили заповнювати електронні декларації. ФОТО

Суспільство 09:27, 20.10, 2016

Для керівників структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, апаратів райдержадміністрацій та виконавчих органів рад міст обласного значення провели тренінг з питань електронного декларування.

Навчали держслужбовців головні спеціалісти відділу департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Сергій Романенко та Ярослав Онопрієнко, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Навчання проводили для ознайомлення декларантів із ключовими положеннями законодавства щодо декларування та навчання їх користуванню новою системою електронного декларування на основі розроблених НАЗК методичних та навчальних матеріалів.

Як зазначив заступник голови-керівника апарату Валерій Крецул, цей захід планували провести ще у серпні цього року, однак, в силу певних причин, не вдалося реалізувати тренінг.

“Сьогоднішнє навчання є досить актуальним, адже держслужбовці вже почали заповнювати декларації і зіткнулися з конкретними питаннями, які потребують допомоги кваліфікованих фахівців”, – зазначив посадовець.

У ході лекції особи, які уповноважені виконувати функції держави або місцевого самоврядування, які, згідно зі статтею 45 Закону України “Про запобігання корупції”, займають відповідальне та особливо відповідальне становище, навчилися заповнювати та подавати декларації в електронній формі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: