fbpx

Прикарпатських даівців нагородили за службу на Сході

Суспільство 12:53, 08.07, 2015

Нещодавно повернувся загін працівників Державтоінспекції Івано-Франківської області, які впродовж місяця виконували службові обов’язки відповідно до завдань військового часу у м. Артемівськ Донецької області.

Їхнім завданням за період служби у зоні бойових дій було контролювати нелегальне перевезення зброї, контрабанди, наркотичних речовин, безакцизних товарів, забезпечувати супроводження військових колон, здійснювати нагляд за безпекою дорожнього руху та виконувати інші покладені на них завдання, повідомляють в СЗГ УМВС в Івано-Франківській області.

За весь період службових відряджень загонів працівників ДАІ Івано-Франківщини на службу в зоні бойових дій представники місцевої влади та керівництво міліцейських підрозділів Донеччини та Луганщини схвально відгукувалися про роботу прикарпатських правоохоронців.

Цього разу за добросовісне та сумлінне виконання обов’язків, що стосується правоохоронної діяльності по напрямку Державтоінспекції, офіційно подякували від імені голови міської ради Артемівська та керівництва райвідділу, вручивши грамоти та подяки. Після приїзду працівників нагородив і начальник УМВС в області полковник міліції Віктор Шкутов.

"Приємно чути позитив про підлеглих, це говорить про добру оцінку та довіру і місцевої влади, і населення до роботи прикарпатських правоохоронців", – зазначив Шкутов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: