fbpx

Прикарпатських правоохоронців просять перевірити, куди поділися 800 тис. грн, виділених на берегоукріплення

Суспільство 13:43, 07.04, 2019

У ГО "Медіа група" є підстави вважати, що 790 тис. грн державних коштів, передбачених на берегоукріплювальні роботи у Калуському районі, були привласнені.

З цього приводу активісти ГО "Медіа група" звернулися до правоохоронців із заявою про кримінальне правопорушення.

Представники організації дослідили, що ФОП Дорош Юлія Володимирівна за результатами декількох тендерів на значні суми уклала договори з суб’єктами владних повноважень для виконання надзвичайно складних, трудомістких спеціальних будівельних робіт, йдеться на сайті ГО.

А саме:

  • проведення заходів для боротьби з шкідливою дією вод в с. Перевозець Войнилівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області;
  • відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р. Болохівка біля автодорожнього мосту в с. Верхня Верхнянської ОТГ Івано-Франківської області;
  • відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р. Сівка в с. Сівка-Калуська Калуського району Івано-Франківської області;
  • відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану безіменногго потоку с. Верхня Верхнянської ОТГ Івано-Франківської області;

 

Кошти на ці проекти виділялися згідно з рішенням ОДА "Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень від 24.03.2017. № 467-13/2017". А договори, які були укладені з ФОП, не передбачали залучення субпідрядників, а також містили вимогу надання документів, що підтверджують фактичне перебування робітників у відрядженні і величину цих витрат (накази на відрядження, посвідчення, авансові звіти, квитки, багажні квитанції, рахунки на проживання, розрахунки добових), накладні на будівельні матеріали та обладнання, накладні на паливно-мастильні матеріали.

Як ФОП Юлія Дорош зареєструвалася 23 серпня 2017 року, тому виглядає дивним, що вже у грудні з нею підписали кілька прямих угод. Підприємець на той момент не мала жодного досвіду виконання таких робіт. І навіть більше, основним видом її діяльності є торгівля транспортними засобами, а КВЕДів на виконання будь-яких робіт на водоймах у неї нема.

З’ясувалося, що роботи вона і не виконувала. Їх виконав інший підприємець – Тарас Рисей.

"Це моя дочка", – пояснив він активістам, додавши, що теж зареєстрований як підприємець, але не бере участі в державних тендерах.

На думку "Медіа групи", є підстави вважати, що державні кошти у сумі 790 тис. грн були привласнені. Адже зазначені діяння містять ознаки злочину, передбаченого ст. 191 КК України. Із відповідними зверненнями вони звернулися до начальника Калуського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області підполковника поліції Василя Маківничука та начальника управління захисту економіки в Івано-Франківській області Михайла Банка.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: