fbpx

Прикарпатських священиків навчали, як діяти при артобстрілах і бомбардуваннях

Суспільство 09:16, 06.02, 2015

На Прикарпатті посилили масову роз’яснювальну роботу серед різних верств населення щодо того, як правильно поводитися в умовах надзвичайних ситуацій.

Працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області завітали на зібрання священиків Івано-Франківської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви Київського Патріархату, котре пройшло під головуванням Керуючого Івано-Франківською Єпархією УАПЦ Митрополита Галицького Андрія.

Священикам розповіли, як діяти при оповіщенні, артобстрілах чи бомбардуваннях, терористичних актах та інших надзвичайних ситуаціях, які місця можуть використовуватися як укриття та що робити при евакуації, повідомили в Управлінні ДСНС в області. 

Крім того, на заході обговорили, як вберегти храми від пожеж, зменшити кількість людських трагедій під час пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій, об’єднавши спільно зусилля рятувальників та представників Церкви.

Надалі залишається відкритою проблема забезпечення культових споруд автоматичною системою оповіщення про пожежу, що дозволило б завчасно виявити загорання та ліквідувати його з мінімальними втратами для релігійної громади. Священикам також нагадали, як користуватися первинними засобами пожежогасіння.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: