fbpx

Прикарпатським вкладникам "Фінансової ініціативи" гроші повертатимуть в "УкрСиббанку"

Економіка 20:14, 24.05, 2016

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 24 травня почав новий етап виплат вкладникам банку "Фінансова ініціатива", в ході якого будуть проводитися виплати коштів вкладникам за договорами, термін дії яких закінчився до 22 травня 2016 року включно, а також продовжаться виплати за поточними та картковими рахунками і вкладах, термін дії яких закінчився раніше.

Як повідомляється на сайті фонду, вкладники можуть отримати відшкодування через установи чотирьох банків залежно від області, в якій обслуговувався вкладник банку "Фінансова ініціатива" в момент введення тимчасової адміністрації.

Зокрема, вкладники Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської та Хмельницької областей мають звернутися в "УкрСиббанк". 

Нагадаємо, НБУ 23 червня 2015 року прийняв рішення про віднесення до категорії неплатоспроможних банку "Фінансова ініціатива", що належить власнику "VAB Банку", який ліквідується, прикарпатському бізнесмену Олегу Бахматюку.

Господарський суд Києва заборонив Фонду гарантування вкладів фізичних осіб пропонувати Національному банку України ліквідувати неплатоспроможний банк "Фінансова ініціатива".

Фонд має намір оскаржити це рішення суду за позовом компанії Perusta Constructions Ltd, а також готує заперечення проти самого позову компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: