fbpx

Прикарпатський бізнес хоче податкових канікул і зменшення зарплатних податків

Економіка 07:10, 18.12, 2014

Прикарпатські підприємці подали понад 40 пропозицій щодо удосконалення податкового законодавства.

Про це під час прес-конференції повідомила начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

За її словами, на сьогодні тривають зустрічі й консультації з представниками бізнес-середовища Івано-Франківщини, вивчаються найбільш критичні зауваження бізнесу до запропонованої Урядом Концепції реформування податкової системи, обговорюються проблемні питання, які виникають в процесі ведення бізнесу, а також спільне їх вирішення. Як результат, напрацьовано близько сорока пропозицій щодо удосконалення податкового законодавства та податкової системи в цілому. Зокрема, це зменшення зарплатних податків,  оподаткування нерухомості, запровадження податкових канікул для новостворених суб’єктів господарювання, щодо електронного адміністрування ПДВ тощо. Ці пропозиції направлено ДФС України.

Також працює ініціативна група з формування нового складу Громадської ради, яка здійснює прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства. На сьогодні більше тридцяти представників громадськості виявили бажання працювати в складі цього дорадчого органу.

"Представники громадськості та бізнесу не лише беруть участь в процесі підготовки пропозицій щодо змін чинного законодавства, а й активно допомагають в питаннях реформування фіскальних органів Івано-Франківщини, – зазначила Ірина Столярик. – Рада з кадрових питань, створена при Головному управлінні ДФС в області як ще один дорадчий орган, активно проводить вивчення кандидатів на посади керівників державних податкових інспекцій області, їх моральних та ділових якостей. На сьогодні Рада визначилась з рекомендаціями на начальників майже усіх інспекцій.

Рада є консультативно-дорадчим органом, а її рекомендації будуть враховані мною при внесенні пропозицій Голові Державної фіскальної служби України щодо призначення на посади начальників державних податкових інспекцій". 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: