fbpx

Прикарпатський дослідник виступив на міжнародній конференції з біоінформатики у Німеччині

Суспільство 19:30, 24.03, 2018

Науковий співробітник кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету Ігор Юркевич взяв участь у міжнародній конференції для фахівців у галузі біоінформатики "Galaxy User Conference", яка проходила днями в м. Фрайбург (Німеччина).

Учасниками заходу стали дослідники з Європи, Північної Америки та Австралії. Метою конференції було зібрати біоінформатиків, які використовують онлайн платформу Galaxy для аналізу біомедичних даних (ДНК, РНК-транскрипти, білки, тощо). Також організатори наукового форуму надали можливість науковцям представити результати власних досліджень та обговорити їх аналізи, інформує прес-служба ПНУ. 

Ігор Юркевич виступив на міжнародній конференції з доповіддю на тему "Late reproduction in Drosophila". Дослідник представив у своєму виступі результати з аналізу однонуклеотидних поліморфізмів в геномі, рівня іРНК-транскриптів, вмісту білків та метаболітів при розмноженні організмів у пізньому віці. Науковець зазначив, що такі дослідження дозволяють виявити гени та білки, задіяні у регуляції тривалості життя, розвитку та метаболізму. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: