fbpx

Прикарпатський нардеп назвав головні здобутки та "провали" 2015 року

Політика 11:22, 31.12, 2015

2015 рік був нелегким для українців: він приніс з собою розчарування у владі, погіршення економічної ситуації, однак мав і певні здобутки та позитивні сторони.

Про це заявив народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко в ефірі програми "Позиція" на телеканалі "РАДА".

На думку депутата, головні здобутки 2015 року полягають у наступному:

1.  Зупинення просування бойовиків і країни-агресора на територію нашої країни. "Ми маємо захищену нашу державу по лінії зіткнення. Це спільна робота, але парламент ухвалив для цього всі необхідні закони", – зауважив депутат.

2.  Суттєве зміцнення Збройних Сил України. "Усі закони, які стосувалися обороноздатності, соціального захисту, так само голосувалися в парламенті кількістю депутатів під 300 голосів",  додав Дерев'янко.

3.  Ухвалення всього пакету "безвізових" законів. "Сьогодні ми маємо перспективу безвізового режиму, яка в наступному році, я сподіваюсь, уже буде реалізована повністю",  сказав Дерев'янко.

4.  Утворення перших об'єднаних громад. "Це реформа децентралізації в частині сильних громад. Коли сильні громади  буде сильною держава",  вважає депутат.

5.  Зменшення обсягів купівлі газу в Росії та збільшення купівлі газу в Європі.

Дерев'янко назвав також і негативні моменти, які супроводжували рік, що минає:

1.  Глибоке розчарування людей і втрата довіри до влади. "Люди не поділяють тих, хто відповідальний за стан справ в країні, і всіх народних депутатів. Коаліція в більше ніж 300 голосів, яка була сформована на початку року, сьогодні вже не є такою. Ця безвідповідальна поведінка уряду кидає тінь на весь парламент",  підкреслив парламентар.

2.  Корупція продовжує процвітати. "Всі корупційні скандали, які були, замість того, щоб розслідуватись, заминалися, заговорювалися. Жодного немає покараного корупціонера з нової влади",  обурився нардеп.

3.  Реформи не були активно реалізовані. "Тільки деякі реформи стартували. Але ми очікували швидких реформ, швидких дій. Влада не продемонструвала політичної волі зробити кроки на шляху реалізації реформи правосуддя, реформи справжньої фінансової децентралізації",  вважає Дерев'янко.

4.  Величезна прірва в економіці, зубожіння населення. "За цей рік більше ніж на 50% всі українці стали біднішими. Тиск на малий і середній бізнес збільшився",  сказав депутат.

5.  Газ, який купується в Європі належної якості, потім подається споживачам низької якості. "Я думаю, що причина цього у корупції",  вважає Дерев'янко.

6.  Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, які більшість українців не можуть оплатити.

Дерев'янко вважає, що за підсумками року весь Уряд має піти у відставку, після чого потрібно обрати новий Кабінет міністрів. Разом з тим, депутат зазначив, що він є оптимістом і сподівається, що в наступному році українці будуть жити краще.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: