fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Прикарпатський нардеп обіцяє відкрити приймальні, але просить не турбувати його місцевими і абсурдними проблемами

Прикарпатський нардеп обіцяє відкрити приймальні, але просить не турбувати його місцевими і абсурдними проблемами

Політика 07:22, 22.12, 2014

Обраний у коломийському мажоритарному окрузі нардеп Юрій Тимошенко звернувся до виборців з проханням не турбувати його місцевими проблемами, оскільки це відволікає від державних справ.

Юрій Тимошенко пообіцяв, що найближчим часом відкриє приймальні в Коломиї та Городенці. Але просить виборців звертатися до нього письмово, причому місцевими питаннями не турбувати.

“Прошу зрозуміти, що будь-які усні звернення людей я до “жодного діла не підшию”, та, коли людина не полінується потратити 5 хв. свого часу, щоб написати це у вигляді звернення до депутата, вказавши проблему та свої контакти, я матиму змогу після відповідних процедур надати офіційну відповідь кожній людині на кожне звернення. Відповідно за результатами цієї відповіді, маючи офіційний документ, можна робити наступні кроки, звертаючись до суду чи інших належних установ.
Хочу наголосити, що звернення до мене доцільні тільки в тому випадку, коли питання не вирішились на рівні місцевого самоврядування і ви звертаєтесь до мене як до вищої інстанції зі скаргою на діяльність чи бездіяльність органів місцевого самоврядування”, – написав нардеп на своїй сторінці у фейсбук.

Юрій Тимошенко також нарікає на численні дзвінки від людей  “з дійсно абсурдними проблемами”.

“Наприклад, зі скаргою про те, що на плиті газ у конфорці горить тільки наполовину і тому подібне. Перебуваючи останній тиждень у Коломиї, більшу половину дня я витрачаю на телефонні розмови з такого роду питань. Поясніть, будь ласка, як в такій ситуації знайти час для розгляду питань державного рівня, задля вирішення яких я був обраний у Верховну Раду Украііни, а не в Коломийську чи Городенківську міські чи селищні ради”, – бідкається “вища інстанція” Юрій Тимошенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: