fbpx

Прикарпатський нардеп пропонує влаштувати депутатам люстраційну перевірку

Політика 07:43, 03.07, 2015

Нардеп від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко пропонує закріпити у виборчому законодавстві можливість відкликання обранця і обов'язкову попередню люстраційну перевірку.

Виборці отримають реальний контроль над депутатами, за яких голосували, якщо зможуть їх відкликати. Про це заявив народний депутат, член Ради партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев’янко під час ефіру на ОТБ "Галичина".

"Депутати, які обираються до рад будь-якого рівня, в тому числі обласного, повинні бути відповідальними та підзвітними своїм виборцям. Також повинна бути можливість їх відкликати. Саме ці зміни ми запропонували до другого читання Закону про вибори до місцевих рад", – повідомив Дерев’янко.

За словами нардепа, обов’язковою повинна бути процедура відкликання депутатів та місцевих голів у разі їх неспроможності ефективно виконувати свої завдання. Це збільшить вплив громади на депутатів та підвищить їхню відповідальність. Також вони повинні проходити попередню люстраційну перевірку. 

"ВОЛЯ" наполягає на тому, щоб депутати, яких обирають, проходили попередню люстраційну перевірку і вказували її результати в усіх агітаційних матеріалах", – додав народний депутат.

Дерев’янко переконаний, що місцеві вибори повинні проводитись виключно за новим законодавством. В іншому випадку, політична система не буде змінена і до влади, як і раніше, приходитимуть люди, які можуть просто купити собі місце в списку котроїсь із рейтингових партій. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: