fbpx

Прикарпатський нардеп Юрій Соловей хоче прожити хоча б рік без виборів

Суспільство 11:37, 22.02, 2016

Народний депутат Юрій Соловей вважає, що дострокові парламентські вибори не змінять ситуації в країні.

Про це він заявив під час прес-конференції в Івано-Франківську.

"Сьогодні у нас два вибори: зберегти нетривку єдність у парламенті і пройти хоча б один рік без виборів. Ми маємо відкинути власні амбіції і працювати в інтересах держави або іти на дострокові вибори", – сказав Соловей.

Він вважає, що дострокові вибори не змінять ситуацію у країні. Натомість у владу можуть повернутися проросійські політичні сили.

"Моя позиція полягала в тому і була оголошена задовго – це збереження єдності в українському парламенті. Сьогодні нам треба переформатувати уряд. Найбільші питання у нас до економічного блоку. У нас де-факто відсутня посада міністра економіки. Я запропонував якнайшвидше ухвалити кандидатуру першого віце-прем’єра, який куруватиме економічні питання. У тому числі, я запропонував на цю посаду наших земляків, які наразі працюють за нашою областю, але працюють ефективно. Попри всю критику я вважаю, що пані Яресько є на своєму місці, але ми маємо змінити голову Нацбанку. За тиждень-два нам треба сформувати сильну команду, яка займатиметься економічною політикою в Уряді, і нам треба поміняти голову Нацбанку",  сказав нардеп.

Юрій Соловей зазначив, що бачить на посаді віце-прем’єра або голову Львівської ОДА Олега Синютку, або екс-міністра фінансів Віктора Пинзеника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: