fbpx

Прикарпатський національний університет став "Лідером вищої освіти України"

Суспільство 16:07, 20.03, 2018

На щорічному освітньому форумі – Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти – 2018" – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника отримав Гран-прі "Лідер вищої освіти України", нагороджений Золотою медаллю та Сертифікатом якості наукових публікацій

На IX Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти" університет був представлений у номінації "Розробка та використання інноваційних методик змішаного навчання". Наукову розробку "Використання інноваційних методик змішаного навчання у сучасному вищому навчальному закладі" для участі в конкурсі підготували доктор педагогічних наук, професор Олена Будник та кандидат педагогічних наук, доцент Інна Червінська.

Учасники виставки виявили зацікавлення досвідом Прикарпатського національного університету з використання системи змішаного навчання у підготовці фахівців, зокрема можливостями електронного навчання для підготовки вчителів Нової української школи. Зазначимо, що в цьому напрямі вчені університету розпочали активну роботу в рамках міжнародного проекту програми ЄС Erasmus+ KA2 "Modernization of Pedagogical Higer Education by Innovative Teaching Instruments (MoPED)" – №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, який триватиме 3 роки (2017-2020). Керівник академічної групи проекту Олена Будник підкреслює, що оновлення змісту освіти у сучасному університеті передбачає, зокрема, використання інноваційних методик його викладання, орієнтацію на найкращі європейські практики, формування і розвиток у студентів цифрової компетентності, підвищення рівня організаційної культури у професійній підготовці педагогів.

Доцент Інна Червінська переконана, що для успішного впровадження системи змішаного навчання необхідним є належне оснащення навчального процесу інноваційними комп’ютерними технологіями. Також важливим є розроблення відповідного навчального контенту для майбутніх учителів, зокрема: дослідницьких середовищ, лабораторій, ігор, систем опитування і тестувань з використанням інтерактивних завдань та ін.

Зазначимо, що цьогоріч у роботі виставок взяли участь більше семисот учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. На виставкових стендах свої напрацювання представили заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали та ін.

Нагадаємо, ІФНМУ на цій виставці отримав  диплом Гран-прі "Лідер післядипломної освіти України" та спеціальний почесний знак цієї відзнаки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: