• Новини
  • Спорт
  • Прикарпатський паралімпієць Василь Петрунів виборов срібло на Міжнародному турнірі з настільного тенісу

Спорт 14:03, 26.06, 2017

Івано-франківський паралімпієць Василь Петрунів виборов срібну медаль на престижному турнірі з настільного тенісу Bayreut open в Німеччині.

Змагання проходили 13-18 червня у Байройті (Німеччина). За медалі боролися 285 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового та фізичного розвитку з 32 країн, пише сайт 0342.ua.

Цей Міжнародний турнір – важливий етап перед чемпіонатом Європи, який стартує у вересні в Словенії.

Спортсмен зараз активно тренується – по 3-4 години, аби показати ще кращі результати.

"Важливі не тільки тренування. Щоб гарно зіграти, треба, щоб навколо тебе все було добре, особливо в команді та сім'ї", – зауважує Василь Петрунів.