fbpx

Прикарпатський "Правий сектор" передав нардепам "Досьє з ознаками злочинів родини Ющенка на Івано-Франківщині"

Суспільство 07:57, 30.12, 2014

Потерпілий від діяльності компанії Андрія Ющенка "Галицька марка" Роман Михайлюк звернувся за захистом до "Правого сектору".

Про це повідомляє прес-служба організації.

"Звертається до нас, як бачимо, постраждалий від діяльності внутріокупаційної системи при участі Ющенка-молодшого в історії з "Галицькою маркою" Роман Михайлюк (на фото з сином). В даний час сестра Михайлюка перебуває в лікарні, отримавши від стресу через переслідування (!) інсульт. Біля її палати очікує працівник нео-нквд (т. зв. МВС) з метою затримати і доставити в СІЗО (взяття заручника) за безпідставними доказами. Ухвала про затримання і тримання під вартою винесена суддею Хоростіль Р. В. при відсутності постраждалої, адвоката, в закритому режимі, без права оскарження. Слідчі – Дуда і Ткачук Ліля.

В даний час чиниться тиск на рідних з метою впливу на Михайлюка, щоб він "призупинив" діяльність по розкриттю корупційних схем Ющенка-м і бандоохоронної системи. При тому пакет копій документів  "Досьє з ознаками злочинів родини Ющенка на Івано-Франківщині" було передано нардепу О. Кужель для передачі у відповідні парламентські комітети ВР",  йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Івано-Франківську компанія сина екс-президента перепродала квартири мешканців

У випадку подальшого тиску ці документи будуть опубліковані у ЗМІ, обіцяють у прес-службі ПС.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: