fbpx

Прикарпатський університет підписав угоду з Центральною академією мистецтв Пекіна. ФОТО

Суспільство 20:10, 13.11, 2017

На запрошення ректора Центральної академії мистецтв м. Пекін (КНР), видатного китайського художника Фань Ді Ань делегація Прикарпатського університету в складі ректора Ігоря Цепенди та старшого викладача кафедри загального та германського мовознавства факультету філології Ірини Іллійчук днями відвідала китайських колег.

У рамках програми візиту відбулася двостороння зустріч, під час якої ректори Ігор Цепенда та Фань Ді Ань підписали Меморандум про співпрацю між Прикарпатським національним університетом та Центральною академією мистецтв, відповідно до якого викладачі та студенти українського університету та їх китайські колеги братимуть участь в академічному обміні, інформує прес-служба ПНУ.
Під час зустрічі також йшлося про проект щодо створення у смт. Ворохта Яремчанської міськради Міжнародного центру пленерного живопису. Ректор університету Ігор Цепенда розповів китайським колегам про мистецький проект та запросив їх до участі в його реалізації. 
У ході відвідин Центральної академії мистецтв м. Пекін учасники делегації нашого університету мали нагоду познайомитися зі студентами Академії, навчальними лабораторіями, де проходять практичні заняття юних митців. 
У рамках програми візиту делегація Прикарпатського національного університету взяла участь у відкритті виставки сучасного українського та китайського живопису "Зустріч на Дніпрі" у музейному комплексі світової спадщини "Імператорському палаці Гугун (Заборонене місто)".
Варто зазначити, що серед 75 полотен 24 мистецьких творів китайських художників і 23 творів викладачів Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури України, Львівської національної академії мистецтв, Української академії друкарства у Львові, відомого фотомитця Василя Пилипюка, на виставці також представлені картини викладачів Прикарпатського національного університету  Богдана Бойчука, Петра Прокопіва, Володимира Сандюка та Світлани Хміль. 
Більшість представлених робіт виконано під час пленерів в Україні у Києві, Львові, Івано-Франківську, а також у Карпатах. Як зазначили організатори, проведення виставки, поза будь-яким сумнівом, стане визначною подією в українсько-китайських взаєминах у культурно-гуманітарній сфері. 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: