fbpx

Прикарпатський університет реконструює гуртожиток за 8 мільйонів гривень

Суспільство 14:16, 28.03, 2018

Більшість студентських гуртожитків, які було збудовано ще у минулому столітті, потребують ремонту. У Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника вже почали проводити ремонти та планують реконструкцію одного з них.

Нині на балансі університету перебувають: гуртожиток №1 по вул. Дорошенка, 22а (будівля 1991 р.), гуртожиток №2 по вул. Коновальця, 141 (будівля 1960 р., тимчасово не експлуатується), гуртожиток №4 по вул. Шевченка, 49а (будівля 1971 р.) та гуртожиток №5 по вул. Сухомлинського, 2 (будівля 1976 р.). Загалом тут проживає 1830 осіб з числа студентів та викладачів. Ще 195 ліжко-місць університет орендує у гуртожитку №3 по вул. Дорошенка,18 а, який перебуває на балансі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

У цьому році продовжуються ремонтні роботи. За кошти спеціального фонду університету провели капітальний ремонт із заміною вікон у гуртожитку №5 по вул. Сухомлинського, 2. У 12 житлових блоках та на загальній сходовій встановили 39 металопластикових вікон на суму 321 011 грн. Окрім цього, зробили поточні ремонти систем водопостачання в гуртожитку №4 та сантехнічних мереж у гуртожитку №3 на загальну суму 35 275 грн.

За словами проректора університету з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку Ярослава Шинкарука, у 2018 році університет також запланував здійснити ряд ремонтних робіт у гуртожитку №5. Зокрема, йдеться про ремонт даху будівлі гуртожитку та ремонт кімнатних блоків на орієнтовну суму близько 400 тисяч грн. Також у поточному році, за дорученням ректора університету Ігоря Цепенди, заплановано провести реконструкцію будівлі та приміщень гуртожитку №2. Будівля була здана в експлуатацію ще в 1960 році. З того часу тут не проводився капітальний ремонт. З жовтня 2017 року наказом по університету тимчасово призупинено експлуатацію гуртожитку №2. Наразі замовили проектно-кошторисну документацію на проведення робіт з реконструкції загальною вартістю близько 8 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: