fbpx

Прикарпатський університет увійшов до ТОП-20 вишів у цьогорічній вступній кампанії

Суспільство 11:52, 28.07, 2018

За даними Інформаційної системи "Вступ.ОСВІТА.UA", що публікує рейтингові списки абітурієнтів, станом на ранок 27 липня до навчальних закладів подано більш як 1 млн 606 тисяч заяв від вступників.

В тому числі 1 млн 6 тисяч заяв подано абітурієнтами на основі повної загальної середньої освіти (11 клас). На сьогодні прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання, завершено. 

Лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка. Третю скодинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

Четверту та п’яту сходинку посідають Національний університет "Львівська політехніка" та Національний авіаційний університет.

Прикарпатський національний університет за кількістю поданих заяв посів 15 місце серед ТОП-100 найпопулярніших закладів вищої освіти України, за даними інформаційної системи "Вступ. ОСВІТА.UA".

"Ми також четверті за популярністю у Західній Україні", – поділився на своїй сторінці в мережі ректор ПНУ Ігор Цепенда. 

Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу – 53-й у рейтингу серед вступників. 

Івано-Франківський національний медичний університет – на 55-му місці. І – п’ятий серед медичних вишів України. 

Серед медичних вишів найбільш популярними є Національний медичний університет ім. Богомольця (21-й), Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова (31-й), Львівський та Тернопільський медичні університети.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: