fbpx

Майбутні лицарі і кавалери: додатковий набір до Прикарпатського військово-спортивного ліцею

Суспільство 15:48, 14.08, 2018

Додатковий набір вступників до Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату, що в Надвірній, стартує з 21 серпня.

Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради оголосив про додатковий набір абітурієнтів. 

Ліцей проводить набір на навчання учнів після 7-го та 8-го та 9-го класів загальноосвітньої школи на конкурсній основі. Зарахування відбувається після успішного складання вступних випробувань:

– проходження поглибленого медичного огляду та професійно-психологічного обстеження;

– оцінка фізичної підготовки (біг 60 м, 1000 м, підтягування);                                               

– українська мова (диктант);  

– математика (письмово).     

Прийом документів  до 21 серпня. Вступна кампанія  з 21 до 23 серпня. 

Перелік документів та інша актуальна інформація (зразки вступних випробувань та вимоги до іспиту з фізпідготовки) – на сторінці "Абітурієнту".          

Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат, як зазначено на сайті, є навчальним закладом ІІ-ІІІ ступеня з профільним навчанням та допрофесійною підготовкою. Вихованці на момент закінчення ліцею складають ЗНО та отримують навички з військової підготовки. 

У навчальному закладі працює ліцейне наукове товариство Малої академії наук.

В навчально-виховному процесі беруть участь 19 офіцерів запасу, три майстри спорту. Вихованці мають змогу займатися хортингом, атлетичним багатоборством, футболом. В ліцеї працюють гуртки "Джура", робототехніки, хореографії та інші. 

Під час навчання ліцеїстів забезпечують безкоштовним проживанням та 4-разовим харчуванням.

Понад 70% вихованців минулого року вступили до вишів України. Переважна більшість юнаків обрали навчальні заклади силових структур. 

Так, 32% випускників стали студентами навчальних закладів Міністерства оборони України. 20,5% вступили до вишів МВС. Ще 6% навчаються у профільних закладах СБУ та МНС, 14% – у вишах Державної прикордонної служби та Національної гвардії України. 

"Сьогодні відроджується українська армія і фах військового набуває нового сенсу  в лавах захисників чекають інженерів, конструкторів, програмістів, економістів, спеціалістів з логістики та лінгвістів, фахівців з телекомунікацій та кібернетичного захисту,  наголошує директор ліцею полковник Микола Мартинюк.  Навчання у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї є першою сходинкою до фаху професійного військового, кадрового офіцера – захисника батьківщини". 

Найбільша гордість ліцею – випускники, відзначають викладачі. І пишаються своїми "пташатами", які стали мужніми чоловіками і незламними офіцерами: понад два десятки випускників відзначені державними нагородами. Це лицарі ордена Богдана Хмельницького та кавалери ордена "За мужність". Більше – на сторінці ліцею у Фейсбук.  

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: