fbpx

Прикарпатський журналіст відвідав дачу Януковича

Суспільство 16:00, 11.07, 2014

Частина батальйону «Азов» дислокується на дачі екс-президента України Віктора Януковича. Територія, якою володів Янукович, – величезна. До недавнього часу вона була закрита. Також закритим був пляж.

Прикарпатський журналіст відвідав дачу Януковича 1

На території знаходяться декілька будівель, посаджений сад, є басейн, штучні водойми, соляна кімната, встановлені альтанки та інші цікаві декоративні споруди. Найцікавішою є будівля, зроблена в формі корабля, а в ній встановлений штурвал, пише Галицький кореспондент.

Прикарпатський журналіст відвідав дачу Януковича 2

Батальйон зайняв невелику частину володінь Януковича, які належали йому на папері до 2004 року. Потім приміщення нібито розпродав. Зараз власник території і площа угідь встановлюються, адже належать вони різним підставним особам. Користувалися цими територіями дружина Януковича, його сини та наближені до сім’ї люди.

Прикарпатський журналіст відвідав дачу Януковича 3

Бійці зайняли тільки невелику частину території, що належала Януковичу. Решта території відкрита для українців. Хлопці відкрили пляж для відвідувачів і зараз на ньому залюбки відпочивають люди. Приміщення, зайняті бійцями, були в занедбаному стані, не було світла, існували проблеми з водою. Речей практично не було. Все вивезли колишні власники. Наразі всі ці проблеми поступово вирішуються. Мешканці селища Урзуф, в якому знаходяться ці угіддя, завезли ліжка, меблі і допомогли з благоустроєм казарм для хлопців.

Прикарпатський журналіст відвідав дачу Януковича 4

Батальйон не має коштів, щоб орендувати і вселятися в муніципальні будівлі. Також бійці не хочуть створювати проблем людям. Відтак зайняли ці споруди. Адже Янукович теж не мав права володіти цією територією.

Прикарпатський журналіст відвідав дачу Януковича 5

Згодом ці угіддя передадуть в державну власність. Бійці вважають, що було б добре тут облаштувати дитячий оздоровчий табір.

Прикарпатський журналіст відвідав дачу Януковича 6

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: