fbpx

Прикарпатський танцювальний колектив "Ярославна" відсвяткував свій 20-річний ювілей

Культура 20:03, 25.05, 2015

Дитячий зразковий танцювальний колектив "Ярославна" Галицького районного ЦДЮТ відсвяткував свій 20-річний ювілей.

Створений в 1995 році колектив "Ярославна" під керівництвом Галини Колодій за два десятиліття з маленького танцювального гуртка при районному Будинку школяра перетворився на один з найяскравіших і самобутніх танцювальних колективів Галицького району, який презентує наше мистецтво на сценах області, України та за кордоном. Вже 5 років колектив удостоєний звання "Зразковий", повідомляють в Галицькій РДА.

Привітати "Ярославну" з ювілеєм прийшли шанувальники творчості, друзі, які підтримують колектив протягом багатьох років, батьки танцюристів, представники районної та міської влади, випускники ансамблю, які зараз уже самостійно працюють з іншими хореографічними колективами.

"Коли танцюють діти – це завжди свято. І нам сьогодні радісно спостерігати, як це роблять юні галичани, – відзначив у привітальному слові голова райдержадміністрації Ярослав Бартків– Відомо, що танець – це важка праця, але вона дарує всім позитивні емоції, як глядачам, так і самим танцюристам. Тому бажаю колективу "Ярославна" і його керівнику творчих успіхів та натхнення на нові танцювальні звершення".

А в подарунок від районної влади колективу було переховано кошти на нові танцювальні костюми.

Міський голова м. Галича Орест Трачик з нагоди ювілею презентував танцюристам поїздку у Буковель.

Понад дві години діти демонстрували свої вміння на сцені, даруючи глядачам розмаїття танців. Гарячими оплесками вітали галичани "Козачок", "Вітерець", "Ойру", "Гуцулянку", "Польку з перетупом", "Рушничок" та багато інших хореографічних композицій.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: