субота, 20 жовтня

Прикарпатці добровільно здали в поліцію майже тисячу боєприпасів

За 17 днів проведення місячника добровільної здачі зброї до місцевих відділів та відділень поліції жителі області здали 129 одиниць різних видів зброї та 15 спецзасобів.

Серед них – 82 одиниці мисливської гладкоствольної, 16 – мисливської нарізної, 11 одиниць армійських зразків та 20 одиниць холодної зброї, інформує Сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області.

Крім цього, прикарпатці добровільно здали 917 шт. боєприпасів до зброї армійських зразків та мисливської нарізної зброї.

Як писав КУРС, з 1 жовтня на Івано-Франківщині розпочався місячник добровільної здачі зброї, метою якого є надання можливості громадянам здати до відділів та відділень поліції незареєстровану вогнепальну зброю, спеціальні засоби самооборони, боєприпаси та вибухові матеріали, уникаючи відповідальності, якщо вона зберігалася незаконно.

Поліцейські нагадують, що громадяни, котрі добровільно здадуть зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються у них незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності, а також після надання відповідних дозвільних документів зможуть її зареєструвати у законному порядку.

КОМЕНТУВАТИ