fbpx

Прикарпатці найбільше звертаються до влади області за матеріальною допомогою

Суспільство 15:47, 08.02, 2016

Серед основних проблем, з якими зверталися до очільника області Олега Гончарука сьогодні на особистому прийомі громадян, слід відзначити питання надання матеріальної допомоги на лікування, надання сприяння у газифікації житлового будинку, виділення коштів на завершення будівництва церкви.

Окрім того, з проханням сприяти вирішенню проблеми виплати заборгованості із заробітної плати ДП "Калійний завод" звернувся житель села Завій Калуського району п. Євген. Як зазначалося під час спілкування, наразі триває процес реалізації майна підприємства, за рахунок чого планується забезпечити можливість здійснення відповідних виплат, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.
Розглянувши усі звернення, Олег Гончарук доручив керівникам профільних департаментів та райдержадміністрацій вивчити проблемні питання, які озвучили мешканці області, та у найкоротші терміни забезпечити їх вирішення відповідно до чинного законодавства України. Очільник Прикарпаття також зауважив, що виконання доручень перебуватиме на його особистому контролі.
"В межах своїх повноважень та відповідно до законодавства України ми будемо здійснювати усі можливі заходи, щоб допомогти людям. Є ряд справді складних питань, вирішення яких потребує їх вивчення", – зазначив Олег Гончарук.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: