fbpx

Прикарпатці обирають безготівкові розрахунки за електроенергію

Економіка 13:33, 05.06, 2015

За останні рік-півтора обсяг безготівкових розрахунків у ПАТ "Прикарпаттяобленерго" зріс майже вдвічі. Якщо в січні 2014 року такою формою оплати рахунків за спожиту електроенергію користувалося 26 тисяч споживачів, то вже у березні поточного року – 46 тисяч.

За словами комерційного директора компанії Олега Дацка, така динаміка зумовлена впровадженням упродовж кількох останніх років широкої мережі пунктів оплати, терміналів, розвитком електронних платіжних систем, інтернет-банкінгу – новацій, якими нині активно послуговуються клієнти компанії, повідомляє КУРС із посиланням на ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

Наразі лідерами за обсягом проведених безготівкових платежів є споживачі наближених до обласного центру районів (Богородчанського, Тименицького), міста Івано-Франківська та Яремчанської міської ради. Серед сучасних способів оплати найбільше користується популярністю розрахунок за спожиту електроенергію через термінали та інформаційно-платіжну систему підприємства.

Безготівкова форма розрахунків є найбільш ефективною як для фізичних осіб, так і для учасників Оптового ринку електроенергії. Для перших це можливість здійснити оплату з будь-якої точки світу в найкоротший термін та в зручний час, а також відсутність необхідності вистоювати черги в касу. Такі сервіси – безкоштовні, тож ніяких додаткових витрат для споживачів не несуть. Відтак, для учасників Оптового ринку електричної енергії (виробників та постачальників) оплата "пластиком" та через автоматизовані системи дозволяє вчасно і в повному обсязі розрахуватися за куповану електроенергію.
Компанія "Прикарпаттяобленерго" й надалі розширюватиме спектр функціональних можливостей, пропонуватиме нові послуги, щоби у віддаленому режимі мешканці області могли не тільки сплатити за спожиту електроенергію, але й переглядати та управляти станом особових рахунків, замовляти додаткові послуги.

"Як показує практика, людям зручніше, коли є багато пропозицій з точки зору як інструментів, так і засобів комунікації. Якість обслуговування та клієнтоорієнтованість – головні пріоритети нашої діяльності", – наголосив Олег Дацко

Нагадаємо, що, за даними НБУ, обсяг операцій за допомогою платіжних карток постійно зростає та на початку поточного року перевищив 1 трлн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: