fbpx

Прикарпатці отримали слухові апарати від благодійників

Здоров'я 11:23, 15.09, 2016

За сприяння департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, благодійного фонду "Орфей" та медичного центру слуху "Медакустика" 14 вересня відбулося вручення слухових апаратів десяти пацієнтам, які потребували реабілітації слуху.

Серед них вісім дорослих осіб та двоє дітей. Загальна вартість цих апаратів склала понад 175 тис. гривень. Це оригінальні протези від німецьких, данських та американських виробників, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

"Така акція не перша, – зазначає директор центру слуху "Медакустика" Андрій Метакса.  Схожі заходи стараємось проводити в усіх наших центрах якомога частіше, щоб допомагати таким пацієнтам. У свою чергу ми намагаємось працювати правильно, по-медичному, а саме допомагати людям, які потребують слухового протезування".

За словами фахівця, переважно у пацієнтів було встановлено діагноз "нейросенсорна туговухість" різних степенів. У деяких з них є дуже глибокі втрати слуху, які потребують дуже складних заходів для реабілітації та для кожного з пацієнтів спеціалістами було підібрано протез згідно зі станом їхнього слуху.

Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Мирон Матейко подякував благодійникам за таку допомогу, яка проводиться не тільки в Івано-Франківській області, а й інших регіонах країни. 

Після вручення всі пацієнти мали змогу звернутись в центр слуху "Медакустика", де їм індивідуально  налаштували слухові апарати, дали рекомендації та інструкції щодо користування протезами.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: