fbpx

Прикарпатці почали більше літати

Суспільство 18:18, 14.11, 2014

Міжнародний аеропорт "Івано-Франківськ" у січні-жовтні цього року збільшив обсяг перевезення пасажирів на 5,7% порівняно з відповідним періодом минулого року – до 22,4 тисяч осіб.

Разом з аеропортами Дніпропетровська й Кіровограда опинився у трійці тих, яким вдалося уникнути падіння економічних показників, повідомляє газета Галичина.

Загалом аеропорти континентальної України (без врахування Сімферополя і Севастополя) в січні-жовтні 2014 року скоротили обсяги перевезень пасажирів на 21,15%, що на тлі анексії АР Крим та неоголошеної війни на сході є загалом очікуваним наслідком.

На міжнародних авіалініях потік пасажирів впав на 18,6%. А на внутрішніх – на 35,8%, що є наслідком не лише російської агресії, а й космічних, порівняно із зарплатами та пенсіями пересічних українців, цін на авіаквитки.

До речі, найбільших, так би мовити, втрат зазнав столичний аеропорт "Київ" (колишні "Жуляни"), що орієнтований якраз на внутрішні перевезення і де кількість пасажирів порівняно із січнем-жовтнем 2013 року зменшилася на 40,1%. Аеропорти Харкова зменшили обсяг перевезень пасажирів на 24,5%, а Одеси  на 20,9%. Найбільший аеропорт країни  "Бориспіль" прийняв і відправив за десять місяців на 12% пасажирів менше, а львівський  на 15,9%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: