fbpx

Прикарпатці порадили Порошенку, кого брати в армію

Суспільство 17:19, 05.08, 2014

Об’єднання "Майдан", яке діє в Долинському районі Прикарпаття, наполягає, що в першу чергу призивати до армії треба відставних офіцерів ЗСУ, МВС та МНС, добровольців, а потім тих, хто отримує зарплату чи соціальну допомогу з держбюджету.

Про це йдеться у зверненні об’єднання до Президента України, міністра оборони та представників обласної влади, передає Укрінформ.

"Переконані і наполягаємо, що в першу чергу призову мають підлягати добровольці, резервісти – відставні офіцери ЗСУ, МВС та МНС, і ті, що фінансуються з державного бюджету, а не ті, на чиїх плечах тримається економіка держави. В другу чергу просимо призивати чоловіків з числа біженців, оскільки роботою не забезпечені і внеску в дохід регіону не роблять, а потребують бюджетних коштів", – зазначається у зверненні.

У зверненні також наголошується, що громада Долини просить призивати до армії безробітних та держслужбовців. І лише в останню чергу – висококваліфікованих фахівців, відсутність яких на підприємствах країни може призвести до зупинки виробництв.

"Навіть у Велику Вітчизняну війну були професії, представники яких не призивалися в жодному разі, щоб не зупинити життєдіяльність держави та забезпечення армії", – підкреслили прикарпатці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: