fbpx

Прикарпатці посіли п'ять призових місць на Всеукраїнському відкритому конкурсі читців ім. Т. Шевченка

Культура 23:38, 19.05, 2014

Призові місця на ХХІІІ Всеукраїнському відкритому конкурсі читців ім. Т. Шевченка отримали усі члени Івано-Франківської делегації: чотири читці і один колектив.

ХХІІІ Всеукраїнський відкритий конкурс читців ім. Т. Шевченка цього року приурочений до визначної дати — 200-річчя Кобзаря. З-поміж двох сотень читців з усієї України та й з-за кордону наші — у числі найкращих. У номінації "аматори-виконавці" дипломи І ступеня отримали Лариса Куриндаш з с. Яблуниця Верховинського району та Петро Ніньовський з Коломиї. Такі ж дипломи І ступеня отримали учасники Народного аматорського театру поезії "Роксолана" з Рогатина. Загалом за перемогу змагалися 8 театрів, ансамблів, студій (кожен колектив позиціонує себе по-різному). Дипломи надають переможцям право на 30% знижки в оплаті за навчання у Київському міжнародному університеті. Дипломами ІІІ ступеня були нагороджені Тетяна Федорко з Калуша в номінації "середні навчальні заклади" та Назар Олексин з Делятина у номінації "діти-виконавці".

Методист обласного навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Наталя Штиркало курувала делегацію Івано-Франківщини у Києві. Цього року конкурс проводився на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Від області виступали читці, котрі попередньо пройшли відбір і були визнані кращими спочатку у районах, а згодом і на обласному рівні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: