Фестивальне дійство розпочали вихованці Гвіздецької школи мистецтв, колектив "Струмочок Покуття", керівник Любов Іванішин. У фестивальних заходах взяли участь українські колективи з Одеси, Полтави, Київщини та міста Львова, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА.
У рамках фестивалю делегація Коломийського району відвідала серце Європи, столицю Угорщини – Будапешт. Також відвідали і місто Токай – центр виноробного регіону, в якому виробляється однойменне вино. Там відбулося традиційне вшанування пам’яті Григорія Сковороди.