Прикарпатці яка жорстоко вбила свою дитину призначили психіатричну експертизу ВІДЕО
вівторок, 21 серпня

Прикарпатці, яка жорстоко вбила свою дитину, призначили психіатричну експертизу. ВІДЕО

На Прикарпатті жінка на смерть забила маленьку доньку молотком і пояснила свої дії проблемами з психікою. Односельці приголомшені, бо нічого підозрілого за жінкою не помічали.

Трагедія сталася вчора, 28 березня, в хаті, де жили мати і донька, батько від вересня перебуває на заробітках у Чехії. Серед ночі жінка побігла до сусідів та розбудила їх криком, що вбила дочку – дитину, котра вже спала, мати вдарила молотком по голові, йдеться в сюжеті ТСН

"Вона стоїть на колінах на сходах. Каже: може, викличем швидку. Швидка приїхала – вона вже не хропіла",  розповіла одна з сусідок.

"Донька це побачила, серце схопило – і вона впала. Ще її відкачували, з того страху",  каже ще один очевидець Василь Гайсенюк.

Поліції 32-річна мати розповіла, що має проблеми з психікою і раніше навіть лікувалася, а чергове загострення начебто відчула за кілька годин до того, як вбила доньку.

"Вона пояснює: погано стала себе почувати, не могла заснути, ходила з телефоном, відкривала вікна-двері. Перед убивством вона спілкувалася з чоловіком по телефону. З її слів, він намагався її заспокоїти",  розповіла керівник відділу ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

Свій діагноз мати-вбивця назвати не змогла, наразі невідомо, чи знають щось про психічну хворобу її родичі. Свекруха, котра дізналася про трагедію, злягла з інфарктом, чоловік за межами країни, а брат саме в дорозі з Вінницької області. Саме там жінка начебто й обстежувалася раніше у психіатрів. Поліцейські наголошують, що свою провину підозрювана визнала, однак причин і обставин убивства, з її слів, не пам’ятає.

"Вона вже усвідомила, коли стояла з молотком в руках над дитиною, руки в крові. Ми зараз з’ясовуємо, чи вона взагалі могла займатися вихованням дитини",  пояснила Бойчук.

Сусіди твердять, що працівникам швидкої жінка розповіла більше.

"Медсестрі сказала, що говорила з чоловіком, щоби він їхав додому на Пасху. А він сказав – ні. І вона зігнала злість на дитині",  каже одна з мешканок села.

У Вербовецькій школі, куди на початку березня батьки перевели доньку-першокласницю, трагедією приголомшені. Вчителі твердять, що новенька учениця була завжди усміхнена і позитивна, доглянута, ніщо не вказувало на негаразди у сім’ї.

"Дівчинка гарно писала, читала. Не було, щоб дитина пригнічена, стривожена",  твердить учителька 1-го класу Руслана Кошак.

"З боку матері належна увага. Кожен ранок приводила її, чекала в їдальні",  розповіла шкільний психолог Вікторія Лабудяк.

У селі родину теж вважали благонадійною, жодних відхилень за матір’ю раніше не помічали. Наразі підозрювану затримали та готуються визначити їй запобіжний захід і призначити психіатричну експертизу. З’ясують, чи справді вона хвора. А якщо так, чи дозволяв їй діагноз виховувати дитину.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 

КОМЕНТУВАТИ