fbpx

Прикарпатці закликали Добродомова йти у президенти

Політика 18:42, 29.09, 2017

28 вересня лідер «Народного контролю», народний депутат України Дмитро Добродомов відвідав Прикарпаття.

У рамках свого візиту народний обранець зустрівся за круглим столом з представниками лісової та деревообробної галузі України, щоб обговорити їхні проблеми та напрацювати шляхи їх вирішення.

Представники деревообробних підприємств наголосили на важливості мораторію на вивіз лісу-кругляка для розвитку галузі. Дмитро Добродомов, як ініціатор введення мораторію, наголосив на тому,  що це лише перший крок «Народного контролю» для реформування деревообробної галузі в Україні.

«За 2016 рік сфера деревообробки показала приріст більш ніж на 15%. А це єдина сфера економіки з позитивними результатами. За минулий рік створено та відновлено сотні підприємств і тисячі робочих місць. Це перші результати мораторію. Наступним кроком стане законопроект про нульове мито для лісопереробного обладнання на 5 років. Так наші підприємці зможуть придбати необхідне устаткування, якого зараз немає в Україні. Це допоможе розвинути деревообробну сферу в Україні та залучити нові інвестиції», – наголосив нардеп. 

Дмитро Добродомов

Голова асоціації деревообробних і лісозаготівельних підприємств Західної України Ігор Соболевський зазначив, що влада не зацікавлена в розвитку галузі.

«І досі є багато загроз для працівників цієї сфери в Україні. Перш за все, це наміри української влади віддати ліси в концесію. Тобто в оренду для окремих компаній, зокрема іноземних. І вже ніхто не матиме можливості ними користуватися. А також це непрозорість електронних торгів. Насправді жодних торгів не відбувається, це все фікція, адже перемагають завжди «свої» люди», – констатував Соболевський.

Увечері Дмитро Добродомов зустрівся з мешканцями Франківська, щоб представити Антикризовий план «Народного контролю».

«Економічний добробут держави – це кількість працевлаштованих громадян та їхнє соціальне забезпечення. Влада неспроможна створити нові робочі місця. Партія «Народний контроль» розробила системний план виходу країни з глибокої кризи, яка виникла через політику нинішньої влади. Основою реалізації плану стане покрокова економічна реформа з відновлення промисловості, створення робочих місць та справедливої заробітної плати для простих українців», – наголосив Добродомов.

Дмитро Добродомов

Прикарпатці ж запропонували лідеру «Народного контролю» самому балотуватися у президенти та разом із своєю командою робити зміни у країні. 

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: