fbpx

Прикарпатці записались до "Золотих книг тверезості"

Стиль життя 13:35, 01.12, 2014

26-27 листопада проведено місії тверезості в селищі міського типу Печеніжин і в селі Пилипи, що на Коломийщині.

В обох парохіях до місій поставились відповідально. Свою готовність співпрацювати проявили як органи місцевих рад, так і активісти та прибічники тверезого способу життя, церковні братства, вірні, які тут же в церквах і вписувалися в “Золоті книги тверезості”, повідомляє прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Про плани на майбутнє розповів головний місіонер єпархіального Руху тверезості о. Ярослав Стеф’юк:

“Ми покладаємо чималі надії на період Різдвяного посту, маємо амбітні плани. Хочемо якомога більше людей залучити до тверезого способу життя. Думаємо, що з Божою допомогою нам те вдасться, оскільки після відомих подій у нашій державі люди стали набагато активнішими і свідомішими”.

На сьогодні Рух “За тверезість життя” Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ має вже певні здобутки. Зокрема, 75 парохій єпархії започаткували “Золоті книги тверезості”, в які вже вписалися близько 1500 осіб. Окрім того, багато узалежнених від алкоголю людей та членів їхніх родин одержали духовну та психологічну допомогу в консультативно-просвітницькому центрі “Навернення”, яким опікуються голова руху о. Ярослав Стеф’юк та християнський психолог о. Роман Кіцелюк.

Під час місій тверезості особливий акцент ставиться на молодь, школярів. Окрім тренінгів, які проводяться у школах, священики демонструють тематичні фільми, роздають літературу, образки, ведуть інтерактивні бесіди про шкідливість алкоголю та перевагу тверезого способу життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: