fbpx

Прикарпатці збирають кошти на житло сім'ї загиблого героя Дмитра Ломея

Суспільство 10:55, 29.03, 2015

Найближчими днями буде повідомлено рішення про те, яке саме житло буде купуватись і подальші плани його можливого ремонту та облаштування.

"Дані по коштах, які збираються для придбання житла для родини загиблого бійця ДУК Дмитра Ломея, публікуються в групі "Допомога сім’ї Ломей". Дякуємо всім, хто долучається до збору коштів! Контроль за збором коштів здійснюється виключно волонтерською службою Правого Сектору. Найближчими днями буде повідомлено рішення про те, яке саме житло буде купуватись і подальші плани його можливого ремонту та облаштування", – повідомив у Фейсбук Правий Сектор Івано-Франківська.

Звіт про збір коштів оприлюднила в групі "Допомога сім'ї Ломей" волонтер Наталія Медвідь. Серед тих, хто допоміг родині Дмитра Ломея, – прикарпатці, побратими і представник діаспори.

Карткові рахунки Ломей Надії Василівни  Приватбанк: гривня 4149 4978 3468 8634, долар 4149 4978 3468 8626; євро 4149 4978 3468 8527.

Прикарпатські волонтери знайшли людей, які готові збудувати будинок для сім'ї загиблого бійця ДУК-ПС Дмитра Ломея. Як відомо, родина мешкає в старій глиняній хаті у селі Цуцилів Надвірнянського району разом із родичами  в одній кімнаті туляться 5 людей, з них троє  діти.

Надвірнянська РДА в свою чергу вишуковує варіанти, як забезпечити родину героя житлом. Пропонується або придбати будинок в Цуцилові, або квартиру в Надвірній.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: