fbpx

Прикарпатці звернулися по допомогу до голови облдержадміністрації

Політика 22:26, 05.12, 2016

Сьогодні, 5 грудня, під час особистого прийому громадян жителі Прикарпаття адресували голові Івано-Франківської облдержадміністрації Олегові Гончаруку чимало проблемних питань, у тому числі щодо надання матеріальної допомоги на покращення житлових умов.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Зокрема, з проханням допомогти в реконструкції житлового будинку до очільника області звернулася інвалід ІІ групи Галина Ловкова з села Томашівці Калуського району.

У процесі спілкування надавалися фахові консультації, визначалися конкретні завдання, встановлювалися терміни їх виконання.

За результатами розгляду звернень очільник Прикарпаття дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації детально вивчити та вжити заходів щодо вирішення порушених у зверненнях питань.

Варто зазначити, що впродовж цього року на прийом громадян з особистих питань до Олега Гончарука звернулося 75 мешканців області. Більша частина звернень стосувалася вирішення питань соціального захисту (надання матеріальної допомоги на лікування та ремонт (реконструкцію) житла), покращення житлових умов, працевлаштування, екології, молодіжного кредитування, охорони здоров’я. Автори звернень порушували також питання щодо ремонту доріг, дотримання законності, комунального господарства, врегулювання земельних конфліктів тощо.

Показовим є результативність виконання доручень очільника області. Зокрема, за сприянням голови облдержадміністрації мешканцю с. Підвербці Тлумацького району, інваліду І групи, було відновлено газопостачання житлового будинку. Крім цього, заявнику були виділені будівельні матеріали для ремонту житлового будинку на суму понад 40 тисяч гривень та матеріальна допомога в розмірі 3 тисячі гривень.

На виконання доручення голови облдержадміністрації громаді с. Репужинці Городенківського району з обласного бюджету виділено 20 тисяч гривень для завершення будівництва церкви, громаді с. Гостів Тлумацького району – 100 тисяч гривень для проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: