fbpx

Прикарпатців закликають писати скарги, якщо медики відмовляються вакцинувати дітей

Здоров'я 14:14, 27.08, 2017

Одним з найбільш поширених методів, щоб вберегти немовля від інфекційних захворювань, вважається вакцинація. З цього приводу в батьків часто виникають сумніви. Але попит на щеплення дітей щороку зростає, констатують медики.

Якщо торік в деяких районах Івано-Франківської області були залишки вакцини, то сьогодні фахівці профільного управління прогнозують ймовірний дефіцит відповідних ліків для щеплення, йдеться в сюжеті ТРК "Вежа".

Однак причин для хвилювань немає, запевняють медики. Адже в березні вони замовили необхідну кількість вакцини. Відповідно до запитів медичних закладів. Це стосується і АКДП. Протидіє таким захворюванням, як правець, кашлюк та дифтерія. Згідно з державним календарем це щеплення обов’язково проводиться в чотири етапи. Тільки після третьої ін’єкції у дитини формується необхідний для захисту рівень імунітету. Наразі в області є близько 40 тисяч вакцин. При потребі медики додатково замовлятимуть ліки.

Медики закликають новоспечених батьків звертатися у поліклініки стосовно щеплень. Якщо їм відмовляють у вакцинації дитини – писати відповідні скарги.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: