fbpx

Прикарпатців запрошують до участі в третьому Національному конкурсі "Благодійна Україна"

Суспільство 16:16, 31.01, 2015

Всеукраїнська благодійна організація проводить конкурс, що має на меті відзначити кращих українських благодійників і найбільш ефективні благочинні ініціативи.

Його завданням є розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та одержувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу. На сьогодні це єдиний діючий проект, спрямований на відзначення кращих благодійників країни. 

До участі у конкурсі можуть долучитися благодійники, які надавали доброчинну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2014 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні,  представники медіа.

Цього року оргкомітет запроваджує спеціальні відзнаки для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах: культура, освіта, медицина, соціальний захист.

Заявки на участь можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Останній термін подачі заявок на третій Національний конкурс "Благодійна Україна" – 15 лютого 2015 року. Результати будуть оголошені у березні 2015 року в м. Києві.

Довідково:

Національний конкурс "Благодійна Україна" заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році. Протягом двох років участь у ньому взяли 450 благодійників, кращі з яких отримали унікальну нагороду – бурштинового "Янгола добра".

До наглядової ради конкурсу увійшли: лідер групи "Мандри" Сергій Фоменко, народна артистка України Марія Бурмака, директор видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" Іван Малкович, письменниця Оксана Забужко, та інші. Головою конкурсної комісії є Маргарита Січкар.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: