fbpx

Прикарпатців запрошують в освітню мандрівку "Поліфонія голосів"

Культура 12:49, 31.07, 2016

Відкрито конкурс на участь у молодіжному українсько-російсько-німецькому проекті "Поліфонія голосів". Заявки можуть подати молоді люди віком від 18 до 26 років до 10 серпня.

Мета освітньої мандрівки "Поліфонія голосів": пізнавати досвід інших людей та культур через спів.

"Ми будемо дізнаватися про культуру й суспільство, почуємо (й побачимо) "поліфонію" суспільства – різні голоси і думки стосовно актуальних суспільних проблем. Ми обговорюватимемо, що ж означає "мати голос" у суспільстві. Чи чуєш Ти свій голос у громаді? І чи має він вагу? Фінальною точкою проекту буде зустріч із мешканцями Івано-Франківська, на якій ми співатимемо разом вивчені пісні, а також поділимося результатами проекту, накопиченими враженнями, знаннями і досвідом", – повідомляють організатори проекту.

Проект проходитиме у два етапи:

16 – 29 вересня 2016 (узбережжя Балтійського моря – Гамбург, Німеччина)

18 – 27 листопада 2016 ("Хата-Майстерня", с. Бабин, Косівського району Івано-Франківської області – Івано-Франківськ, Україна).

З української сторони організатором проекту є  громадська організація "Інша Освіта", з німецької сторони  громадська спілка MitOst Hamburg e.V, з  російської сторони  Красноярська регіональна громадська організація підтримки і розвитку альтернативних освітніх технологій та міжкультурних комунікацій "ІНТЕРРА".

Проект створюється за фінансової підтримки фонду «Erinnerung. Verantwortung. Zukunft».

Учасники проекту самостійно оформлюють і оплачують страхові поліси для перебування на території іноземної держави, самостійно оформлюють візові документи (можлива опція колективної подачі документів до консульства Німеччини).

Організатори надають запрошення на міжнародний обмін (це означає, що учасник/учасниця звільняється від оплати консульського збору, проте зберігається збір за послуги візового центру, у випадку звернення до нього).

Організаційний внесок за участь у першому етапі проекту в Гамбурзі складає 1500 грн, що сплачується після підтвердження відбору до участі в проекті (оргвнесок сплачується безготівковим переказом на вказаний організаторами рахунок).

Програма компенсує транспортні витрати учасників у повному обсязі (квиток на літак економ-класу/купе поїзда/квиток на автобус). Сума не повинна перевищувати 300 євро.

Організатори також забезпечують харчування, проживання, підтримку, переклад та інші видатки в рамках програми.

Для участі в проекті потрібно заповнити онлайн-заявку:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdm4BNiLpJ2_Lv2SPV8GYUKyNLTQGbW7U7tRL04hpD0nJsN7Q/viewform?c=0&w=1

Заявки приймаються до 10 серпня включно. Результати відбору будуть повідомлені 14 серпня.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: