Про це заявив голова Івано-Франківської обласної організації Червоного Хреста Валерій Старченко на засіданні Координаційного комітету допомоги переселенцям.
"Зобов'язали нашу область підготувати караван для самотніх, пристарілих мешканців Донецької області, – зазначив Старченко. – У свій час, коли в нас повінь була, Донецька і Луганська області надали нам допомогу більше ніж на мільйон гривень. Ми повинні віддячити їм".
Зазначимо, що протягом останнього часу в області йшла робота щодо забезпечення продуктами харчування, у тому числі картоплею, переселенців у районах.
Також пройшла акція "5 картоплин", коли зібрали більше 10 тонн картоплі та роздали пристарілим людям – мешканцям Івано-Франківщини, передали в лікувальні заклади, заклади соціального захисту.