fbpx

Прикарпаття готове до артобстрілів, але не до бомбардувань

Суспільство 15:49, 13.11, 2014

ДСНС в Івано-Франківській області готова до роботи в надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути у зв’язку з військовими діями.

Про це розповів начальник управління ДСНС України в Івано-Франківській області, полковник служби цивільного захисту Володимир Чернецький на прес-конференції.

За його словами, особовий склад і техніка ДСНС готова до будь-яких ситуацій. Щодо бомбосховищ, то на Прикарпатті, як і загалом в Україні, вони збереглися ще з радянських часів, а за незалежності не будувалося вже нічого нового. Окрім цього, є чимало споруд, пристосованих для укриття – це переважно підвали.

"Якщо буде агресія і реальні бойові дії, на територіях міст нашої області є так звані "пристосовані укриття". Навчальні заклади, житлові будинки мають підвальні приміщення. В Івано-Франківську беруться на облік "пристосовані укриття", і силами ЄРЦ та мешканців ці пристосовані захисні споруди приводяться до стану, де би могли тимчасово перебувати люди. Не йде мова, що ці споруди можуть витримати ядерний удар, атаку біологічної чи хімічної зброї, а звичайні можливі обстріли", – зазначив Чернецький.

Хоч і реальної загрози для Прикарпаття поки що нема, начальник управління ДСНС зазначає, що необхідно мати запаси їжі, питної води, медикаментів, теплих речей та альтернативні джерела електроживлення.

ДСНС також проводить навчання з надання першої медичної допомоги.

Зазначимо, сьогодні о 14 годині провели комплексну  перевірку обласної системи централізованого оповіщення із запуском сирен та передачею мовної інформації до населення електронними ЗМІ і вуличними гучномовцями. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: